Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

tel. 502 936 935 / 501 098 748

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

ul. Bartosza Głowackiego 57

83-110 Tczew

 

Ginekologia estetyczna

Ginekologia estetyczna w NovaClinica

Nasza klinika zapewnia dostęp do 13 różnego rodzaju profesjonalnych zabiegów ginekologi estetycznej.

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej wykonywane są według najwyższych standardów branży medycznej, przez profesjonalny zespół specjalistów. Dbamy nie tylko o odpowiednie przeprowadzanie zabiegu, ale również o komfortową i miłą atmosferę na każdym etapie zabiegu.

Poniżej prezentujemy listę zabiegów ginekologii estetycznej, które realizujemy w NovaClinica z krótką charakterystyką każdego z nich.

Przejdź do oferty zabiegów

Wybierz interesujący Cię zabieg:

Labioplastyka warg sromowych mniejszych (Kliknij aby poznać szczegóły)
O zabiegu: Labioplastyka to zabieg ginekologiczny polegający na plastyce warg sromowych wykonywany z powodu ich przerostu, deformacji, uszkodzenia. Przerost może być częściowy lub całkowity, symetryczny lub jednostronny. Defekt anatomiczny w zakresie budowy warg sromowych mniejszych może powodować nie tylko złe odczucia estetyczne pacjentki, ale także być przyczyną częstych otarć, infekcji, problemów z uprawianiem sportów, noszeniem bielizny.
Zabieg plastyki warg sromowych polega na wycięciu nadmiaru wargi sromowej, przy jednoczesnym wymodelowaniu jej kształtu. Jest kilka technik operacyjnych, dobieranych w zależności od defektu i oczekiwanego efektu kosmetycznego.
Czas trwania zabiegu: 60-90 minut
Znieczulenie: miejscowe
Przygotowanie do zabiegu: konsultacja ginekologiczna
Zalecenia po zabiegu: lód w krocze 24h, oszczędzający tryb życia przez 14 dni, absencja seksualna przez 4-6 tyg, powrót do sportu i pełnej sprawności następuje po 4-6 tygodniach
Przeciwwskazania do zabiegu: czynna infekcja sromu i pochwy, zaburzenia krzepnięcia, podejrzenie nowotworu sromu
Cena: CENNIK
Labioplastyka warg sromowych większych (Kliknij aby poznać szczegóły)
O zabiegu: Wrodzone małe wargi sromowe większe, które nie wyglądają estetycznie lub nie zasłaniają warg mniejszych i wejścia do pochwy. Wiotka skóra okolic intymnych pojawiająca się z wiekiem. Zaciągnięta blizna po nacięciu krocza, ubytek tkanki wejścia do pochwy. Suchość, dyskomfort, ból w okolicy blizny po nacięciu krocza. Wszystkie te wymienione stany są wskazaniem do wykonania zabiegu ginekologii estetycznej, czyli plastyki warg sromowych większych. Plastyka warg sromowych większych polega na wypełnieniu warg sromowych kwasem hialuronowym. Zdarzają się również przypadki wymagające korekcji chirurgicznej warg sromowych z powodu ich nadmiernego przerostu.
Czas trwania zabiegu: 20 minut – wypełnienie kwasem hialuronowym
Znieczulenie: miejscowe
Przygotowanie do zabiegu: konsultacja ginekologiczna
Zalecenia po zabiegu: zakaz uprawiania sportu przez około 2 tygodnie, absencja seksualna 48h. Masowanie okolic intymnych
Przeciwwskazania do zabiegu: czynna infekcja sromu i pochwy, zaburzenia krzepnięcia, podejrzenie nowotworu sromu
Cena: 1100-1600 zł
Hoodoplastyka - plastyka napletka łechtaczki (Kliknij aby poznać szczegóły)
O zabiegu: Hoodoplastyka wykonywana jest z powodu przerostu łechtaczki. U około 50% kobiet napletek łechtaczki całkowicie przykrywa żołądź łechtaczki, co może powodować trudności w osiąganiu orgazmu, konieczność dłuższej stymulacji, osiąganie orgazmu tylko w określonych pozycjach. Zabieg ginekologiczny polega na skorygowaniu tego defektu i odsłonięciu łechtaczki, co powinno ułatwić osiąganie orgazmu. Zabieg wykonywany jest wraz z zabiegiem labioplastyki albo samodzielnie.
Czas trwania zabiegu: ok. 30 minut
Znieczulenie: miejscowe
Przygotowanie do zabiegu: konsultacja ginekologiczna
Zalecenia po zabiegu: zakaz uprawiania sportu, zakaz współżycia przez około 3-4 tygodnie
Przeciwwskazania do zabiegu: czynna infekcja sromu i pochwy, podejrzenie nowotworu sromu
Cena: 1 800,00 zł
PLASTYKA KROCZA (Kliknij aby poznać szczegóły)
Laserowe leczenie blizn i rozstępów (Kliknij aby poznać szczegóły)
O zabiegu: Laser CO2 ma udokumentowaną zdolność do leczenia blizn – w ginekologii będą to blizny po pęknięciach i nacięciach krocza , blizny po cięciach cesarskich oraz rozstępy ciążowe. Laser CO2 emituje wiązkę światła, które pulsacyjne prowokuje tkanki do wzmocnienia i odbudowy. Poprzez zwiększenie ilości elastyny i kolagenu zwiększa się elastyczność skóry w konsekwencji czego następuje przebudowa blizny prowadząca do jej wygładzenia oraz zblednięcia.

W przypadku bolesnych blizn po nacięciu krocza lub cięciu cesarskim następuje ustąpienie dolegliwości. Rekomenduje się wykonanie 3-5 zabiegów w odstępach 3-4 tygodni.

Czas trwania zabiegu: 10-30minut
Znieczulenie: miejscowe
Przygotowanie do zabiegu: konsultacja ginekologiczna
Zalecenia po zabiegu: po procedurze wskazane są kremy nawilżające oraz natłuszczające lub ewentualnie inne preparaty łagodzące podrażnienia- na czas 7-10 dni
Przeciwwskazania do zabiegu: czynna infekcja sromu i pochwy lub zakażenie skórne.
Cena: 1000-2500 zł w zależności od ilości zabiegów
Rewitalizacja warg sromowych większych laserem CO2 (Kliknij aby poznać szczegóły)
O zabiegu: Laser CO2 emituje wiązkę światła, które pulsacyjne prowokuje tkanki do wzmocnienia i odbudowy. Poprzez zwiększenie ilości elastyny i kolagenu zwiększa się elastyczność skóry  sromu – warg sromowych większych, mniejszych, przedsionka pochwy. W konsekwencji poprawia się nawilżenie, ukrwienie, unerwienie oraz jędrność warg sromowych. Skóra nabiera młodszego wyglądu.  U pacjentek z objawami suchości i świądem skóry następuje ustąpienie dolegliwości. Laser CO2 zdobywa coraz większe uznanie w leczeniu liszaja twardzinowego i liszaja płaskiego okolic intymnych. Rekomenduje się wykonanie do 3 zabiegów w odstępach 4-8 tygodni.
Czas trwania zabiegu: 20 – 40 minut
Znieczulenie: miejscowe
Przygotowanie do zabiegu: konsultacja ginekologiczna, aktualna cytologia
Zalecenia po zabiegu: Przez tydzień nie rekomenduje się kąpieli w basenach, akwenach wodnych. W tym czasie zaleca się unikania współżycia seksualnego. Zalecamy ograniczenie intensywnej aktywności fizycznej w dniu i dzień po laseroterapii ginekologicznej. Do pochwy zwykle rekomenduje się globulki nawilżające, na srom kremy nawilżające oraz natłuszczające lub ewentualnie inne preparaty łagodzące podrażnienia- na czas 7-10 dni.
Przeciwwskazania do zabiegu: miesiączka, czynna infekcja sromu i pochwy,  podejrzenie nowotworu srom
Cena: 1000-2500 zł w zależności od ilości zabiegów
Hymenektomia – wycięcie/nacięcie przerośniętej błony dziewiczej - laser CO2 (Kliknij aby poznać szczegóły)
O zabiegu: Nacięcia błony dziewiczej dokonuje się, gdy jej budowa wyklucza naturalne przerwanie. Czasem błona dziewicza może być na tyle gruba, że uniemożliwia to odbycie stosunku.  Czasem zdarza się, że wejście do pochwy jest całkowicie zamknięte, co zatrzymuje odpływ krwi miesiączkowej. Jest to bezpośrednie wskazanie medyczne do usunięcia lub nacięcia błony w celu umożliwienia właściwych procesów fizjologicznych. To laserowy zabieg ginekologii estetycznej – polega na wykonaniu laserowych nacięć – pozostawiających błonę, jednak w znacznym stopniu naruszających jej ciągłość. Po wygojeniu, podczas stosunku, dojdzie do jej całkowitego przerwania, podobnie jak u innych dziewic.
Czas trwania zabiegu: 20-40 minut
Znieczulenie: miejscowe
Przygotowanie do zabiegu: Konsultacja ginekologiczna
Zalecenia po zabiegu: Po procedurze wskazana jest wstrzemięźliwość seksualna i zakaz kąpieli w basenach, wannach przez około 7 dni.
Przeciwwskazania do zabiegu: czynna infekcja sromu i pochwy, miesiączka
Cena: 2 000,00 zł

Chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat interesującego Cię zabiegu?

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w dogodny dla Ciebie sposób, a my z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

tel. 502 936 935  /  501 098 748

Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku

w godzinach od 08:00 do 20:00

ul. Głowackiego 57, 83-110 Tczew

Odwiedź nas osobiście

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności