Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

ul. Bartosza Głowackiego 57

83-110 Tczew

 

O nas

WIELOSPECJALISTYCZNA KLINIKA MEDYCZNA

Opieka, diagnostyka oraz leczenie na najwyższym poziomie.

W naszych kameralnych wnętrzach i w miłej atmosferze tworzonej przez starannie dobrany, profesjonalny zespół lekarzy zapewniamy naszym Pacjentom dostęp do kompleksowych usług medycznych. Nasza oferta to przede wszystkim konsultacje młodego, ambitnego zespołu specjalistów z zakresu alergologii, alergologii dziecięcej, dermatologii, wenerologii, diabetologii dziecięcej, ginekologii, położnictwa, chorób wewnętrznych, kardiologii, endokrynologii,endokrynologii dziecięcej, neurologii, neurochirurgii,gastroenterologii, ortopedii, chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, ultrasonografii, urologii, pulmonologii, pulmonologii dziecięcej, rehabilitacji uroginekologicznej oraz medycyny estetycznej i ginekologii estetycznej.

Co nas wyróżnia:

Nasza klinika to miejsce stworzone z myślą o osobach, które szukają nie tylko profesjonalnej opieki medycznej, ale również życzliwego podejścia i miłej atmosfery.

Kameralne wnętrze

Tworzące spokojną i ciepłą atmosferę

Profesjonalny zespół lekarzy

Starannie dobrany zespół lekarzy to serce naszej kliniki

Pacjent na pierwszym miejscu

Dbamy o komfort i dobre samopoczucie każdego naszego pacjenta.

Kompleksowa opieka

Zapoznaj się z ofertą naszych badań i zabiegów

23

Specjalizacje w naszej klinice

22

Zabiegi medycyny estetycznej

24

Specjalistów

7000

Pacjentów, którzy nam zaufali

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności