Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

ul. Bartosza Głowackiego 57

83-110 Tczew

PORADNIA GINEKOLOGII ESTETYCZNEJ

Ginekologia estetyczna to bardzo dynamicznie rozwijająca się gałąź medycyny.

Dzięki specjalistom między innymi w NovaClinica, zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej zyskują coraz więcej zwolenniczek. Profesjonalne podejście do pacjenta i delikatność sprawiają, iż kobiety przestają wstydzić się dbać o wygląd swoich okolic intymnych. Należy zaznaczyć, iż ginekologia estetyczna, ma wpływ na poprawę jakości życia seksualnego, pozwala pozbyć się wstydliwych kompleksów, a także przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania kobiecych narządów płciowych

Ginekologia estetyczna umożliwia pozbycie się dolegliwości związanych z narządami płciowymi, które z różnych powodów nie funkcjonują prawidłowo. Zmiany w wyglądzie miejsc intymnych dotyczą pacjentek w różnym wieku. Zarówno procesy starzenia, menopauza, jak i poród siłami natury, sprawiają, iż u kobiet następują zauważalne zmiany, takie jak utrata elastyczności pochwy, ból i dyskomfort podczas stosunków seksualnych, uczucie suchości i inne z którymi zmagają się pacjentki na całym świecie.

Biorąc pod uwagę czynniki zdrowotne jak i poprawę jakości życia seksualnego, panie nie powinny krępować się korzystać z zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Należy pamiętać, iż tak samo jak piękny wygląd skóry na twarzy, podobnie troska o okolice miejsc intymnych wpływają pozytywnie na wzrost pewności siebie. Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnej kobiety przygotowaliśmy szeroką ofertę zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej.

Specjalistyczna poradnia ginekologii estetycznej znajduje się w Tczewie. Zapraszamy także osoby z pobliskich miast: Malborka i Starogardu Gdańskiego.

Wśród specjalistów pracujących w naszej klinice znajduje się także wenerolog.

Zobacz jak możemy Ci pomóc

Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnej kobiety przygotowaliśmy szeroką ofertę zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej.

Nasi doświadczeni lekarze zadbają o Twój komfort podczas każdego badania.

Labioplastyka warg sromowych mniejszych (Kliknij aby poznać szczegóły)
O zabiegu: Labioplastyka to zabieg polegający na plastyce warg sromowych wykonywany z powodu ich przerostu, deformacji, uszkodzenia. Przerost może być częściowy lub całkowity, symetryczny lub jednostronny. Defekt anatomiczny w zakresie budowy warg sromowych mniejszych może powodować nie tylko złe odczucia estetyczne pacjentki, ale także być przyczyną częstych otarć, infekcji, problemów z uprawianiem sportów, noszeniem bielizny.
Zabieg plastyki warg sromowych polega na wycięciu nadmiaru wargi sromowej, przy jednoczesnym wymodelowaniu jej kształtu. Jest kilka technik operacyjnych, dobieranych w zależności od defektu i oczekiwanego efektu kosmetycznego.
Czas trwania zabiegu: 60-90 minut
Znieczulenie: miejscowe
Przygotowanie do zabiegu: konsultacja ginekologiczna
Zalecenia po zabiegu: lód w krocze 24h, oszczędzający tryb życia przez 14 dni, absencja seksualna przez 4-6 tyg, powrót do sportu i pełnej sprawności następuje po 4-6 tygodniach
Przeciwwskazania do zabiegu: czynna infekcja sromu i pochwy, zaburzenia krzepnięcia, podejrzenie nowotworu sromu
Cena: 2500 zł
Labioplastyka warg sromowych większych (Kliknij aby poznać szczegóły)
O zabiegu: Wrodzone małe wargi sromowe większe, które nie wyglądają estetycznie lub nie zasłaniają warg mniejszych i wejścia do pochwy. Wiotka skóra okolic intymnych pojawiająca się z wiekiem. Zaciągnięta blizna po nacięciu krocza, ubytek tkanki wejścia do pochwy. Suchość, dyskomfort, ból w okolicy blizny po nacięciu krocza. Wszystkie te wymienione stany są wskazaniem do wykonania plastyki warg sromowych większych. Plastyka warg sromowych większych polega na wypełnieniu warg sromowych kwasem hialuronowym. Zdarzają się również przypadki wymagające korekcji chirurgicznej warg sromowych z powodu ich nadmiernego przerostu.
Czas trwania zabiegu: 20 minut – wypełnienie kwasem hialuronowym
Znieczulenie: miejscowe
Przygotowanie do zabiegu: konsultacja ginekologiczna
Zalecenia po zabiegu: zakaz uprawiania sportu przez około 2 tygodnie, absencja seksualna 48h. Masowanie okolic intymnych
Przeciwwskazania do zabiegu: czynna infekcja sromu i pochwy, zaburzenia krzepnięcia, podejrzenie nowotworu sromu
Cena: 1100-1600 zł
Hoodoplastyka - plastyka napletka łechtaczki (Kliknij aby poznać szczegóły)
O zabiegu: Hoodoplastyka wykonywana jest z powodu przerostu łechtaczki. U około 50% kobiet napletek łechtaczki całkowicie przykrywa żołądź łechtaczki, co może powodować trudności w osiąganiu orgazmu, konieczność dłuższej stymulacji, osiąganie orgazmu tylko w określonych pozycjach. Zabieg polega na skorygowaniu tego defektu i odsłonięciu łechtaczki, co powinno ułatwić osiąganie orgazmu. Zabieg wykonywany jest wraz z zabiegiem labioplastyki albo samodzielnie.
Czas trwania zabiegu: ok. 30 minut
Znieczulenie: miejscowe
Przygotowanie do zabiegu: konsultacja ginekologiczna
Zalecenia po zabiegu: zakaz uprawiania sportu, zakaz współżycia przez około 3-4 tygodnie
Przeciwwskazania do zabiegu: czynna infekcja sromu i pochwy, podejrzenie nowotworu sromu
Cena: 1 800,00 zł
PLASTYKA KROCZA (Kliknij aby poznać szczegóły)
O zabiegu: Plastyka krocza jest to zabieg wykonywany z powodu deformacji krocza po porodzie lub urazie. Bardzo często wykonywany jest razem z plastyką pochwy celem jej zwężenia. W zależności od stopnia deformacji i celu jaki chcemy uzyskać do korekcji wyglądu krocza możemy używać kwasu hialuronowego , osocza bogatopłytkowego oraz laseroterapii
Czas trwania zabiegu: 30-60 minut
Znieczulenie: miejscowe
Przygotowanie do zabiegu: konsultacja ginekologiczna
Zalecenia po zabiegu: zakaz uprawiania sportu przez około 2 tygodnie, zakaz współżycia przez około 4-6 tygodni
Przeciwwskazania do zabiegu: czynna infekcja sromu i pochwy, miesiączka, podejrzenie nowotworu sromu
Cena: ustalana indywidualnie  w zależności od metody
Rewitalizacja warg sromowych większych laserem CO2 (Kliknij aby poznać szczegóły)
O zabiegu: Laser CO2 emituje wiązkę światła, które pulsacyjne prowokuje tkanki do wzmocnienia i odbudowy. Poprzez zwiększenie ilości elastyny i kolagenu zwiększa się elastyczność skóry  sromu – warg sromowych większych, mniejszych, przedsionka pochwy. W konsekwencji poprawia się nawilżenie, ukrwienie, unerwienie oraz jędrność warg sromowych. Skóra nabiera młodszego wyglądu.  U pacjentek z objawami suchości i świądem skóry następuje ustąpienie dolegliwości.  Laser CO2 zdobywa coraz większe uznanie w leczeniu liszaja twardzinowego i liszaja płaskiego okolic intymnych. Rekomenduje się wykonanie do 3 zabiegów w odstępach 4-8 tygodni.
Czas trwania zabiegu: 20 – 40 minut
Znieczulenie: miejscowe
Przygotowanie do zabiegu: konsultacja ginekologiczna, aktualna cytologia
Zalecenia po zabiegu: Przez tydzień nie rekomenduje się kąpieli w basenach, akwenach wodnych. W tym czasie zaleca się unikania współżycia seksualnego. Zalecamy ograniczenie intensywnej aktywności fizycznej w dniu i dzień po laseroterapii ginekologicznej. Do pochwy zwykle rekomenduje się globulki nawilżające, na srom kremy nawilżające oraz natłuszczające lub ewentualnie inne preparaty łagodzące podrażnienia- na czas 7-10 dni.
Przeciwwskazania do zabiegu: miesiączka, czynna infekcja sromu i pochwy,  podejrzenie nowotworu srom
Cena: 1000-2500 zł w zależności od ilości zabiegów
Rewitalizacja pochwy laserem i osoczem bogatopłytkowym (Kliknij aby poznać szczegóły)
O zabiegu: Osocze bogatopłytkowe- nowoczesna metoda poprawy jakości życia seksualnego i estetyki intymnej. Znany od lat zabieg medycyny estetycznej lifting wampirzy znalazł zastosowanie w strefie intymnej. Osocze bogatopłytkowe to eliksir prozdrowotnych czynników pozyskanych z własnej krwi. Ok kilku lat na całym świecie używany jest jako narzędzie do walki z wieloma problemami ginekologicznymi. Co potwierdzają wykłady, publikacje naukowców z wielu krajów. Terapia osoczem bogatopłytkowym stymuluje tkanki okolic intymnych do wytwarzania kolagenu, a komórki macierzyste do namnażania się. W konsekwencji powstają nowe włókna sprężyste, poprawia się unaczynienie oraz unerwienie okolicy, tkanki zostają zregenerowane i odmłodzone, stają się jędrniejsze, nawilżone i odporne, a to przekłada się na większy komfort kobiety. Osocze bogatopłytkowe to ważne narzędzie w rękach nowoczesnego ginekologa. Zaznaczyć należy, że łączeniem z pozostałymi metodami: laseroterapią, kwasem hialuronowym można osiągnąć jeszcze lepsze efekty
Czas trwania zabiegu: 20-40 minut
Znieczulenie: niewymagane
Przygotowanie do zabiegu: konsultacja ginekologiczna, aktualna cytologia
Zalecenia po zabiegu: Niekiedy w dniu zabiegu przez 1-3 godzin pacjentki odczuwają dyskomfort w podbrzuszu, suchość, obrzęk, parcie na mocz. Rzadko objawy te trwają do ok 12 godzin. Przed około 7 dni mogą pojawiać się wodniste upławy. Stąd przez tydzień nie rekomenduje się kąpieli w basenach, akwenach wodnych. W tym czasie zaleca się unikania współżycia seksualnego. Zalecamy ograniczenie intensywnej aktywności fizycznej w dniu i dzień po laseroterapii ginekologicznej. Do pochwy zwykle rekomenduje się globulki nawilżające, na srom kremy nawilżające oraz natłuszczające lub ewentualnie inne preparaty łagodzące podrażnienia- na czas 7-10 dni.
Przeciwwskazania do zabiegu: miesiączka, aktywna choroba nowotworowa (nieaktywna NIE stanowi przeciwskazania), ciąża (laktacja NIE stanowi przeciwskazania), aktywne zapalenie dróg rodnych.
Cena: Od 1800 zł
Hymenektomia – wycięcie/nacięcie przerośniętej błony dziewiczej - laser CO2 (Kliknij aby poznać szczegóły)
O zabiegu: Nacięcia błony dziewiczej dokonuje się, gdy jej budowa wyklucza naturalne przerwanie. Czasem błona dziewicza może być na tyle gruba, że uniemożliwia to odbycie stosunku.  Czasem zdarza się, że wejście do pochwy jest całkowicie zamknięte, co zatrzymuje odpływ krwi miesiączkowej. Jest to bezpośrednie wskazanie medyczne do usunięcia lub nacięcia błony w celu umożliwienia właściwych procesów fizjologicznych. Zabieg polega na wykonaniu laserowych nacięć – pozostawiających błonę, jednak w znacznym stopniu naruszających jej ciągłość. Po wygojeniu, podczas stosunku, dojdzie do jej całkowitego przerwania, podobnie jak u innych dziewic.
Czas trwania zabiegu: 20-40 minut
Znieczulenie: miejscowe
Przygotowanie do zabiegu: Konsultacja ginekologiczna
Zalecenia po zabiegu: Po procedurze wskazana jest wstrzemięźliwość seksualna i zakaz kąpieli w basenach, wannach przez około 7 dni.
Przeciwwskazania do zabiegu: czynna infekcja sromu i pochwy, miesiączka
Cena: 2 000,00 zł
Laserowe leczenie blizn i rozstępów (Kliknij aby poznać szczegóły)
O zabiegu: Laser CO2 ma udokumentowaną zdolność do leczenia blizn – w ginekologii będą to blizny po pęknięciach i nacięciach krocza , blizny po cięciach cesarskich oraz rozstępy ciążowe.  Laser CO2 emituje wiązkę światła, które pulsacyjne prowokuje tkanki do wzmocnienia i odbudowy. Poprzez zwiększenie ilości elastyny i kolagenu zwiększa się elastyczność skóry w konsekwencji czego następuje przebudowa blizny prowadząca do jej wygładzenia oraz zblednięcia.

W przypadku bolesnych blizn po nacięciu krocza lub cięciu cesarskim następuje ustąpienie dolegliwości. Rekomenduje się wykonanie 3-5 zabiegów w odstępach 3-4 tygodni.

Czas trwania zabiegu: 10-30minut
Znieczulenie: miejscowe
Przygotowanie do zabiegu: konsultacja ginekologiczna
Zalecenia po zabiegu: po procedurze wskazane są kremy nawilżające oraz natłuszczające lub ewentualnie inne preparaty łagodzące podrażnienia- na czas 7-10 dni
Przeciwwskazania do zabiegu: czynna infekcja sromu i pochwy lub zakażenie skórne.
Cena: 1000-2500 zł w zależności od ilości zabiegów
Rewitalizacja pochwy laserem CO2 (Kliknij aby poznać szczegóły)
O zabiegu: Laser CO2- emituje wiązkę światła, które pulsacyjne prowokuje tkanki do wzmocnienia i odbudowy. Poprzez zwiększenie ilości elastyny i kolagenu zwiększa się elastyczność skóry i błon śluzowych czyli pochwy oraz sromu- warg sromowych większych, mniejszych, przedsionka pochwy. W konsekwencji poprawia się nawilżenie, ukrwienie i unerwienie. Pochwa obkurcza się. Poprawiają się odczucia podczas współżycia seksualnego. Ustępują dolegliwości związane z suchością pochwy i zmianami zanikowymi -atrofią. Używając lasera mamy możliwość wykonania zabiegów wewnętrznych- pochwowych. Zabieg polecany jest dla pacjentek z suchością pochwy, bolesnym współżyciem, podrażnieniem, świądem, nawracającymi zapaleniami okolic intymnych oraz z uczuciem luźności pochwy. Laseroterapia jest zabiegiem z zakresu antyaging, więc możemy zapobiec wyżej wymienionym dolegliwościom poprzez  zabiegi profilaktyczne mające nie dopuścić do starzenia się tak ważnych dla kobiet organów. Rekomenduje się wykonanie  do 3 zabiegów w odstępach 4-8 tygodni.
Czas trwania zabiegu: 20 minut
Znieczulenie: niewymagane
Przygotowanie do zabiegu: konsultacja ginekologiczna, aktualna cytologia
Zalecenia po zabiegu: Niekiedy w dniu zabiegu przez 1-3 godzin pacjentki odczuwają dyskomfort w podbrzuszu, suchość, obrzęk, parcie na mocz. Rzadko objawy te trwają do ok 12 godzin. Przed około 7 dni mogą pojawiać się wodniste upławy. Stąd przez tydzień nie rekomenduje się kąpieli w basenach, akwenach wodnych. W tym czasie zaleca się unikania współżycia seksualnego. Zalecamy ograniczenie intensywnej aktywności fizycznej w dniu i dzień po laseroterapii ginekologicznej. Do pochwy zwykle rekomenduje się globulki nawilżające, na srom kremy nawilżające oraz natłuszczające lub ewentualnie inne preparaty łagodzące podrażnienia- na czas 7-10 dni.
Przeciwwskazania do zabiegu: miesiączka, aktywna choroba nowotworowa (nieaktywna NIE stanowi przeciwskazania), ciąża (laktacja NIE stanowi przeciwskazania), aktywne zapalenie dróg rodnych.
Cena: 1000-2500 zł w zależności od ilości zabiegów
Usuwanie kłykcin kończystych sromu- brodawek HPV- krioterapia
Usuwanie znamion skórnych, brodawek i innych wyrośli skórnych- laser CO2
Usuwanie kłykcin kończystych sromu- brodawek HPV- laser CO2

Chciałbyś skorzystać z naszych usług? Już dziś umów się na wizytę:

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności