Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

ul. Bartosza Głowackiego 57

83-110 Tczew

 

Hymenektomia – wycięcie/nacięcie przerośniętej błony dziewiczej – laser CO2

O zabiegu:

Zabieg nacięcia błony dziewiczej – wskazania

Nacięcia błony dziewiczej dokonuje się, gdy jej budowa wyklucza naturalne przerwanie. Czasem błona dziewicza może być na tyle gruba, że uniemożliwia to odbycie stosunku.  Czasem zdarza się, że wejście do pochwy jest całkowicie zamknięte, co zatrzymuje odpływ krwi miesiączkowej. Jest to bezpośrednie wskazanie medyczne do usunięcia lub nacięcia błony w celu umożliwienia właściwych procesów fizjologicznych.

Na czym polega hymenektomia?

Zabieg polega na wykonaniu laserowych nacięć – pozostawiających błonę, jednak w znacznym stopniu naruszających jej ciągłość. Po wygojeniu, podczas stosunku, dojdzie do jej całkowitego przerwania, podobnie jak u innych dziewic.

Oferujemy także inne zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, jak np. labioplastyka warg sromowych mniejszych.

Czas trwania zabiegu: 20-40 minut
Znieczulenie: miejscowe
Przygotowanie do zabiegu: Konsultacja ginekologiczna
Zalecenia po zabiegu: Po nacięciu lub usunięciu błony dziewiczej wskazana jest wstrzemięźliwość seksualna i zakaz kąpieli w basenach, wannach przez około 7 dni.
Przeciwwskazania do zabiegu: czynna infekcja sromu i pochwy, miesiączka
Cena: 2 000,00 zł
Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności