Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

ul. Bartosza Głowackiego 57

83-110 Tczew

 

Laserowe leczenie blizn i rozstępów

Laserowe leczenie blizn i rozstępów – o zabiegu: W naszej klinice oferujemy profesjonalne laserowe leczenie blizn i rozstępów. Laser CO2 ma udokumentowaną zdolność do leczenia blizn – w ginekologii będzie to laserowe usuwanie blizny po cesarce, laserowe usuwanie blizn po cięciu czy pęknięciu krocza, oraz usuwanie rozstępów ciążowych.

Na czym polega laserowe leczenie blizn i jak pozbyć się blizn po rozstępach?

Laser CO2 emituje wiązkę światła, które pulsacyjne prowokuje tkanki do wzmocnienia i odbudowy. Poprzez zwiększenie ilości elastyny i kolagenu zwiększa się elastyczność skóry w konsekwencji czego następuje przebudowa blizny prowadząca do jej wygładzenia oraz zblednięcia.

W przypadku bolesnych blizn po nacięciu krocza lub cięciu cesarskim następuje ustąpienie dolegliwości.  Rozpoczynając leczenie blizn laserem, rekomenduje się wykonanie 3-5 zabiegów w odstępach 3-4 tygodni.

Oferujemy także laserowe usuwanie naczynek zarówno na twarzy, jak i na innych częściach ciała.

Czas trwania zabiegu: 10-30minut
Znieczulenie: miejscowe
Przygotowanie do zabiegu: konsultacja ginekologiczna
Zalecenia po zabiegu: po laserowym usuwaniu blizn i rozstępów wskazane są kremy nawilżające oraz natłuszczające lub ewentualnie inne preparaty łagodzące podrażnienia- na czas 7-10 dni
Przeciwwskazania do zabiegu: czynna infekcja sromu i pochwy lub zakażenie skórne.
Cena: 1000-2500 zł w zależności od ilości zabiegów
Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności