Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

ul. Bartosza Głowackiego 57

83-110 Tczew

 

Labioplastyka warg sromowych większych

O zabiegu:

Wskazania do wykonania plastyki warg sromowych większych

Wrodzone małe wargi sromowe większe, które nie wyglądają estetycznie lub nie zasłaniają warg mniejszych i wejścia do pochwy. Wiotka skóra okolic intymnych pojawiająca się z wiekiem. Zaciągnięta blizna po nacięciu krocza, ubytek tkanki wejścia do pochwy. Suchość, dyskomfort, ból w okolicy blizny po nacięciu krocza.

Na czym polega labioplastyka warg sromowych większych?

Plastyka warg sromowych większych polega na wypełnieniu warg sromowych kwasem hialuronowym. Zdarzają się również przypadki wymagające korekcji chirurgicznej, kiedy występuje przerost warg sromowych większych.

W naszej klinice możesz skorzystać także z innych zabiegów ginekologii estetycznej. Sprawdź: labioplastyka warg sromowych mniejszych.

Czas trwania zabiegu: 20 minut
Znieczulenie: miejscowe
Przygotowanie do zabiegu: konsultacja z lekarzem ginekologiem
Zalecenia po zabiegu: zakaz uprawiania sportu przez około 2 tygodnie, absencja seksualna 48h. Masowanie okolic intymnych
Przeciwwskazania do zabiegu: czynna infekcja sromu i pochwy, zaburzenia krzepnięcia, podejrzenie nowotworu sromu
Cena: 1100-1600 zł
Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności