Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

ul. Bartosza Głowackiego 57

83-110 Tczew

 

Labioplastyka warg sromowych mniejszych

O zabiegu:

Wskazania do wykonania plastyki warg sromowych mniejszych

Labioplastyka warg sromowych mniejszych to zabieg polegający na plastyce warg sromowych wykonywany z różnych powodów. Może to być przerost warg sromowych mniejszych, ich deformacja czy uszkodzenia. Przerost może być częściowy lub całkowity, symetryczny lub jednostronny. Defekt anatomiczny w zakresie budowy warg sromowych mniejszych może powodować nie tylko złe odczucia estetyczne pacjentki, ale także być przyczyną częstych otarć, infekcji, problemów z uprawianiem sportów, noszeniem bielizny.

Labioplastyka warg sromowych mniejszych – na czym polega zabieg?

Plastyka warg sromowych mniejszych polega na wycięciu nadmiaru wargi sromowej, przy jednoczesnym wymodelowaniu jej kształtu. Jest kilka technik operacyjnych, dobieranych w zależności od defektu i oczekiwanego efektu kosmetycznego.

naszej klinice możesz skorzystać także z innych zabiegów ginekologii estetycznej. Sprawdź: plastyka warg sromowych większych.

Czas trwania zabiegu: 60-90 minut
Znieczulenie: miejscowe
Przygotowanie do zabiegu: konsultacja z lekarzem ginekologiem
Zalecenia po zabiegu: Po plastyce warg sromowych mniejszych zaleca się przykładać lód w krocze 24h, oszczędzający tryb życia przez 14 dni, absencja seksualna przez 4-6 tyg. Powrót do sportu i pełnej sprawności następuje po 4-6 tygodniach.
Przeciwwskazania do zabiegu: czynna infekcja sromu i pochwy, zaburzenia krzepnięcia, podejrzenie nowotworu sromu
Cena: CENNIK
Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności