Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

ul. Bartosza Głowackiego 57

83-110 Tczew

 

Rewitalizacja pochwy laserem CO2 ( obkurczanie pochwy/leczenie suchości pochwy)

O zabiegu:

Na czym polega laserowa rewitalizacja pochwy?

Laser CO2 – emituje wiązkę światła, które pulsacyjne prowokuje tkanki do wzmocnienia i odbudowy. Poprzez zwiększenie ilości elastyny i kolagenu zwiększa się elastyczność skóry i błon śluzowych, czyli pochwy oraz sromu – warg sromowych większych, mniejszych, przedsionka pochwy. Laserowa rewitalizacja pochwy w konsekwencji poprawia się nawilżenie, ukrwienie i unerwienie. Pochwa obkurcza się. Poprawiają się odczucia podczas współżycia seksualnego. Ustępują dolegliwości związane z suchością pochwy i zmianami zanikowymi – atrofią. Używając lasera, mamy możliwość wykonania zabiegów wewnętrznych – pochwowych. Zabieg laserowego obkurczania pochwy polecany jest dla pacjentek z suchością pochwy, bolesnym współżyciem, podrażnieniem, świądem, nawracającymi zapaleniami okolic intymnych oraz z uczuciem luźności pochwy. Laseroterapia jest zabiegiem z zakresu antyaging, więc możemy zapobiec wyżej wymienionym dolegliwościom poprzez  zabiegi profilaktyczne mające nie dopuścić do starzenia się tak ważnych dla kobiet organów. Rekomenduje się wykonanie  do 3 zabiegów w odstępach 4-8 tygodni.

Czas trwania zabiegu: 20-40 minut
Znieczulenie: niewymagane
Przygotowanie do zabiegu: konsultacja ginekologiczna, aktualna cytologia
Zalecenia po zabiegu: Niekiedy w dniu zabiegu przez 1-3 godzin pacjentki odczuwają dyskomfort w podbrzuszu, suchość, obrzęk, parcie na mocz. Rzadko objawy te trwają do ok. 12 godzin. Przed około 7 dni mogą pojawiać się wodniste upławy. Stąd przez tydzień nie rekomenduje się kąpieli w basenach, akwenach wodnych. W tym czasie zaleca się unikania współżycia seksualnego. Zalecamy ograniczenie intensywnej aktywności fizycznej w dniu i dzień po laseroterapii ginekologicznej. Do pochwy zwykle rekomenduje się globulki nawilżające, na srom kremy nawilżające oraz natłuszczające lub ewentualnie inne preparaty łagodzące podrażnienia- na czas 7-10 dni.
Przeciwwskazania do zabiegu: miesiączka, aktywna choroba nowotworowa (nieaktywna NIE stanowi przeciwskazania), ciąża (laktacja NIE stanowi przeciwskazania), aktywne zapalenie dróg rodnych.
Cena:
CENA PROMOCYJNA – 600 PLN ZA 1 ZABIEG
Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności