Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

tel. 502 936 935 / 501 098 748

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

ul. Bartosza Głowackiego 57

83-110 Tczew

 

AMINOKWASOWA TERAPIA ZASTĘPCZA JALUPRO ®

O zabiegu:

Co to jest JALUPRO?

JALUPRO to terapia aminokwasami, która polega na podaniu wprost do skóry substancji odżywczych i leczniczych pod postacią wysokiego stężenia kwasu hialuronowego i kompleksu aminokwasów, dostarczając komórkom skóry dokładnie te składniki, których potrzebują do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju. Substancje te, podawane za pomocą cienkiej igły, precyzyjnie działają w miejscach, gdzie pojawia się problem.

Jakie są efekty JALUPRO?

Aminokwasowa terapia zastępcza nie tylko odwraca i hamuje skutki upływającego czasu, ale stanowi również profilaktykę przeciwstarzeniową. Produkt JALUPRO został okrzyknięty na świecie pierwiastkiem długowieczności. Te pierwiastki to kluczowe aminokwasy (glicyna, I-prolina, I-lizyna, I-leucyna) oraz kwas hialuronowy. Substancje te niczym małe cegiełki ułożone we właściwy sposób budują młodzieńczy, sprężysty kolagen.

W Nova Clinica wykonywany jest również zabieg JALUPRO Super Hydro.

Czas trwania zabiegu:  Około 50 minut ze znieczuleniem
Znieczulenie: Miejscowe
Przygotowanie do zabiegu: Na 7-10 dni przed zabiegiem JALUPRO unikaj przyjmowania leków hamujących agregację płytek krwi (po konsultacji z lekarzem prowadzącym).

Na 5 dni przez zabiegiem unikaj przyjmowania niesteroidowych leków przeciwzapalnych.

Konsultacja lekarza medycyny estetycznej oraz dermatologa w przypadku zmian skórnych okolicy poddawanej zabiegowi.

Zalecenia po zabiegu: Po terapii aminokwasami wskazane są kremy nawilżające oraz natłuszczające lub ewentualnie inne preparaty łagodzące podrażnienia.

Należy unikać intensywnego światła słonecznego przez okres 7-10 dni.

Należy unikać gorących kąpieli, sauny oraz basenu przez okres 7- 10 dni.

Przeciwwskazania do zabiegu: Ciąża i okres karmienia piersią, infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe (np. opryszczka) są przeciwskazaniem do wykonania zabiegu.
Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności