Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

tel. 502 936 935 / 501 098 748

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

ul. Bartosza Głowackiego 57

83-110 Tczew

 

AMINOKWASOWA TERAPIA ZASTĘPCZA JALUPRO SUPER HYDRO®

O zabiegu:

Na czym polega zabieg JALUPRO Super Hydro?

Zabieg JALUPRO Super Hydro polega na podaniu wprost do skóry substancji odżywczych i leczniczych: kwasu hialuronowego w dwóch wielkościach cząsteczkowych, 7 aminokwasów (glicyna, prolina, lizyna, alanina, walina, arginina, leucyna) 3 peptydów mimetycznych (Acetyl Decapeptide 3, Acetyl Tetrapeptide 5, Oligopeptide 24).

Jakie są efekty JALUPRO Super Hydro?

Zabieg z wykorzystaniem Jalupro Super Hydro jest szczególnie zalecany dla osób z utratą jędrności i elastyczności skory, a także dla osób, które zauważyły wzmożoną wiotkość skóry, które obserwują utratę nawilżenia i nadmierną suchość skóry. Zabieg nawilża, wygładza i ujędrnia skórę, dzięki czemu odzyskuje ona blask i witalność. Zabieg Jalupro Super Hydro wykorzystuje potencjał regeneracyjny skóry, pobudza nasze komórki do wzmożonej pracy.

Zalecana procedura Jalupro Super Hydro to 3 zabiegi w odstępach 1 i 5 miesięcy. Taka seria sprawi, że efekty będą zauważalne, a jednocześnie naturalne.

W Nova Clinica wykonywany jest również zabieg JALUPRO.

Czas trwania zabiegu:  Około 50 minut ze znieczuleniem
Znieczulenie: Miejscowe
Przygotowanie do zabiegu: Na 7-10 dni przed zabiegiem unikaj przyjmowania leków hamujących agregację płytek krwi (po konsultacji z lekarzem prowadzącym).

Na 5 dni przez zabiegiem unikaj przyjmowania niesteroidowych leków przeciwzapalnych.

Konsultacja lekarza medycyny estetycznej oraz dermatologa w przypadku zmian skórnych okolicy poddawanej zabiegowi.

Zalecenia po zabiegu: Po procedurze wskazane są kremy nawilżające oraz natłuszczające lub ewentualnie inne preparaty łagodzące podrażnienia.

Należy unikać intensywnego światła słonecznego przez okres 7-10 dni.

Należy unikać gorących kąpieli, sauny oraz basenu przez okres 7- 10 dni.

Przeciwwskazania do zabiegu: Ciąża i okres karmienia piersią, infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe (np. opryszczka) są przeciwskazaniem do wykonania zabiegu.
Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności