Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

tel. 502 936 935 / 501 098 748

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

ul. Bartosza Głowackiego 57

83-110 Tczew

 

AMINOKWASOWA TERAPIA ZASTĘPCZA JALUPRO SUPER HYDRO®

O zabiegu:

Na czym polega zabieg Jalupro Super Hydro?

Zabieg polega na podaniu wprost do skóry substancji odżywczych i leczniczych o unikalnym składzie : kwasu hialuronowego w dwóch wielkościach cząsteczkowych, 7 aminokwasów (glicyna, prolina, lizyna, alanina, walina, arginina, leucyna) 3 peptydów mimetycznych (Acetyl Decapeptide 3, Acetyl Tetrapeptide 5, Oligopeptide 24)

Zabieg z wykorzystaniem Jalupro Super Hydro jest szczególnie zalecany dla osób z utratą jędrności i elastyczności skory, dla osób, które zauważyły wzmożoną wiotkość skóry, które obserwują utratę nawilżenia i nadmierną suchość skóry.

Jeśli chciałbyś uzyskać spektakularne efekty, ale które nie zmienią proporcji twarzy i rysów, to zabieg Jalupro Super Hydro będzie idealnym rozwiązaniem. Zabieg nawilży, wygładzi i ujędrni skórę, odzyska ona dawny blask i witalność. Zabieg Jalupro Super Hydro wykorzystuje nieograniczony potencjał regeneracyjny skóry, pobudza nasze komórki do wzmożonej pracy.

Jak wygląda procedura Jalupro Super Hydro?

Zalecana procedura Jalupro Super Hydro to 3 zabiegi w odstępach 1 i 5 miesięcy. Taka seria sprawi, że efekty będą zauważalne, ale w pełni naturalne.

Sprawdź też zabieg Jalupro w ofercie Nova Clinica.

Czas trwania zabiegu:  około 50 minut ze znieczuleniem
Znieczulenie: miejscowe
Przygotowanie do zabiegu: Na 7-10 dni przed zabiegiem unikaj przyjmowania leków hamujących agregację płytek krwi (po konsultacji z lekarzem prowadzącym). Na 5 dni przez zabiegiem unikaj przyjmowania niesteroidowych leków przeciwzapalnych.
Konsultacja lekarza medycyny estetycznej oraz dermatologa w przypadku zmian skórnych okolicy poddawanej zabiegowi JALUPRO SUPER HYDRO
Zalecenia po zabiegu: po procedurze wskazane są kremy nawilżające oraz natłuszczające lub ewentualnie inne preparaty łagodzące podrażnienia. Należy unikać intensywnego światła słonecznego przez okres 7-10 dni. Należy unikać gorących kąpieli, sauny oraz basenu przez okres 7- 10 dni
Przeciwwskazania do zabiegu: Ciąża i okres karmienia piersią, infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe (np. opryszczka) są przeciwskazaniem do wykonania zabiegu.
Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności