Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

tel. 502 936 935 / 501 098 748

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

ul. Bartosza Głowackiego 57

83-110 Tczew

 

Laserowe zamykanie naczynek

O zabiegu:

Rozszerzone i pękające naczynka na twarzy i ciele to jedne z najczęściej powtarzających się wskazań do zabiegu laserowego. Zmiany te w równym stopniu dotykają kobiet i mężczyzn. Rozszerzonych naczynek nie należy lekceważyć, gdyż mogą być początkiem rumienia i trądziku różowatego. Na szczęście dzięki zastosowaniu nowoczesnej laseroterapii można je skutecznie i bezpiecznie zamknąć.

Jak wygląda laserowe zamykanie naczynek?

V-LASER jest najnowocześniejszym, efektywnym i bezpiecznym narzędziem laseroterapii w walce z szeroko rozumianymi zmianami naczyniowymi i pigmentacyjnymi. Zabiegi zamykania naczynek z użyciem lasera V-LASER obejmują pełne spektrum procedur medycznych, w tym leczenie:

• teleangiektazji
• naczyniaków
• „pajączków” na nogach jako zabieg uzupełniający skleroterapię
• rumienia
• trądziku różowatego
• zmian naczyniowych
• pojedynczych zmian barwnikowych
• siniaków, np. po zabiegach operacyjnych

Leczenie laserem V-LASER przynosi spektakularne efekty w postaci całkowitej eliminacji lub znaczącej redukcji zmian naczyniowych i usuwanie rumienia, niezależnie od ich pochodzenia i rozległości.

Ilość zabiegów jest sprawą indywidualną, zależną od wielu czynników: lokalizacji naczynka, jego koloru, grubości, głębokości położenia, jak również od koloru skóry pacjenta.
Terapia usuwania naczynek najczęściej składa się z kilku zabiegów (zazwyczaj 1-4), wykonywanych w odstępach 3-6 tygodni. Efekty pojawiają się w okresie od kilku dni do kilku tygodni

Czas trwania zabiegu: w zależności od rozległości zmian
Znieczulenie: nie jest wymagane
Przygotowanie do zabiegu: konsultacja lekarza medycyny estetycznej ewentualnie chirurga naczyniowego oraz dermatologa w przypadku zmian skórnych okolicy poddawanej zabiegowi.
Zalecenia po zabiegu: Wskazane są kremy nawilżające oraz natłuszczające lub ewentualnie inne preparaty łagodzące podrażnienia. Należy unikać intensywnego światła słonecznego przez okres 7-10 dni. Należy unikać gorących kąpieli, sauny oraz basenu przez okres 7- 10 dni
Przeciwwskazania do zabiegu: – ciąża
– skóra opalona
– nowotwory
– picie ziół fotouczulających (dziurawiec, nagietek, skrzyp itp.)
– stosowanie tetracykliny, witaminy A
– cukrzyca
– zażywanie antykoagulantów
Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności