Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

tel. 502 936 935 / 501 098 748

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

ul. Bartosza Głowackiego 57

83-110 Tczew

 

Laserowy resurfacing: odmładzanie skóry twarzy

O zabiegu:

Na czym polega laserowe odmładzanie skóry?

Resurfacing laserowy jest jedną z najnowocześniejszych metod odmładzania i przebudowy skóry. W miejscach działania lasera skóra się odnawia, co oznacza jednoczesne zwiększenie elastyczności, jędrności, wyrównanie kolorytu, wygładzenie faktury, rozjaśnienie przebarwień, zwężenie porów i likwidację drobnych zmarszczek. Ideą laserowej regeneracji skóry jest kontrolowane powodowanie mikrouszkodzeń powierzchni skóry, które pobudzają ją do wzmożonej regeneracji i odbudowy. Laser CO2 wykorzystuje technikę micro-fractional ablative technology, która polega na emitowaniu z głowicy lasera promieniowania podzielonego na mikroskopijne strumienie o wysokiej energii, wnikające do głębokich warstw skóry właściwej. Dzięki temu uzyskujemy nową i lepszą strukturalnie tkankę. Uszkodzenia są mikroskopijne, otoczone dookoła strefą zdrowej skóry, dzięki czemu gojenie i regeneracja zachodzą szybko, a rekonwalescencja pacjenta po zabiegu jest stosunkowo krótka. Efekty laserowego resurfacingu twarzy zależą od indywidualnej kondycji skóry, dlatego zalecane jest wykonanie serii zabiegów po konsultacji z lekarzem dermatologiem.

Czas trwania zabiegu:  Około 50 minut ze znieczuleniem
Znieczulenie: Miejscowe
Przygotowanie do zabiegu: Konsultacja lekarza medycyny estetycznej oraz dermatologa w przypadku zmian skórnych okolicy poddawanej zabiegowi.
Zalecenia po zabiegu: Po procedurze wskazane są kremy nawilżające oraz natłuszczające lub ewentualnie inne preparaty łagodzące podrażnienia.

Należy unikać intensywnego światła słonecznego przez okres 7-10 dni.

Należy unikać gorących kąpieli, sauny oraz basenu przez okres 7- 10 dni.

Przeciwwskazania do zabiegu: Ciąża i okres karmienia piersią, infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe (np. opryszczka) są przeciwskazaniem do wykonania zabiegu laserowego resurfacingu twarzy.
Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności