Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

ul. Bartosza Głowackiego 57

83-110 Tczew

Karolina Świątek jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku.

lek. Karolina Świątek

W 2012 roku zakończyła edukację na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, kierunek lekarski.

Rozpoczęła specjalizację z Otorynolaryngologii, była członkiem Polskiego Towarzystwa
Ototrynolaryngologii i Chirurgii Głowy i Szyi, jednak życie zawodowe oraz prywatne pokierowały ją inaczej, w związku z czym, od 2015r była rezydentką Dermatologii i Wenerologii w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku gdzie w 2020 r uzyskała tytuł specjalisty dermatologii i wenerologii.

Uczestniczy w licznych szkoleniach oraz konferencjach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Brała czynny udział w licznych ogólnopolskich i międzynarodowych konferencjach dermatologicznych.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Jej prawdziwą pasją jest medycyna estetyczna, którą pani doktor odkryła już podczas odbywania stażu podyplomowego w 2012 roku.

Ukończyła liczne kursy, szkolenia i workshopy dzięki którym stale doskonali swoje umiejętności.
Podczas konsultacji stara się dobierać zabiegi, których efektem będzie jak najlepszy wygląd jak i samopoczucie danego pacjenta. Każdy z nich traktowany jest indywidualnie, a dzięki ogromnemu doświadczeniu w zawodzie, efekty końcowe zabiegów są doskonałe.

Jednym z ulubionych procedur pani doktor jest wolumetria twarzy, dzięki której potrafimy nie tylko zatrzymać czas, ale i go odrobinę cofnąć.

Jest współautorką i autorką publikacji medycznych.

Prywatnie mama Matyldy i pasjonatka sportów zimowych, której głównym celem na rok 2020 jest uzyskanie tytułu specjalisty Dermatologa- wenerologa.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności