Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

ul. Bartosza Głowackiego 57

83-110 Tczew

Wojciech Chylicki jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku.

Doktor Wojciech Chylicki Tczew – doświadczenie zawodowe

W 2005 roku Wojciech Chylicki rozpoczął staż podyplomowy w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu gdzie w kolejnych latach na Oddziale Położnictwa i Ginekologii odbywał szkolenie specjalizacyjne . Szkoląc się w ośrodku III stopnia referencyjności zajmującym się najtrudniejszymi przypadkami z zakresu patologii ciąży i ginekologii onkologicznej w 2014 roku uzyskał tytuł lekarza specjalisty położnictwa i ginekologii.

Od 2014 roku związany zawodowo z Oddziałem Położnictwa i Ginekologii Szpitali Tczewskich S.A.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

W ramach Oddziału Położnictwa i Ginekologii wykonuje pełen zakres zabiegów i operacji ginekologicznych, w tym przy wykorzystaniu technik małoinwazyjnych – laparoskopii i histeroskopii.

Uczestnik licznych szkoleń i kursów z zakresu ultrasonografii w ginekologii i położnictwie – od wielu lat wykonuje badania USG w ciąży zgodnie ze standardami Fetal Medicine Foundation, które obowiązują w Polsce.
Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, konferencjach i kursach praktycznych z zakresu ginekologii i położnictwa, które wykorzystuje w swojej praktyce.

Jako absolwent Akademii Ginekologii Estetycznej dr Krzysztofa Gojdzia oraz Akademii Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej dr Andrzeja Barwijuka rozwija swoją pasję i umiejętności z zakresu ginekologii estetycznej oraz laseroterapii biorąc udział w licznych konferencjach oraz kursach doskonalących z tej dynamicznie rozwijającej się dziedziny.

W 2019 roku uzyskał certyfikację Sekcji Ultrasonograficznej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej gruczołu piersiowego.

W 2021 roku uzyskał międzynarodowy certyfikat The Fetal Medicine Foundation ( FMF ) uprawniający do wykonywania badań prenatalnych, między innymi badań ultrasonograficznych z testem podwójnym PAPPA.

W naszej klinice dr Chylicki przyjmuje jako specjalista ginekolog położnik. W celu umówienia wizyty do ginekologa Chylickiego w Tczewie zapraszamy do kontaktu z rejestracją.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności