Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

ul. Bartosza Głowackiego 57

83-110 Tczew

 

Rewitalizacja warg sromowych większych laserem CO2

O zabiegu: Laser CO2 emituje wiązkę światła, które pulsacyjne prowokuje tkanki do wzmocnienia i odbudowy. Poprzez zwiększenie ilości elastyny i kolagenu zwiększa się elastyczność skóry  sromu – warg sromowych większych, mniejszych, przedsionka pochwy. W konsekwencji poprawia się nawilżenie, ukrwienie, unerwienie oraz jędrność warg sromowych. Skóra nabiera młodszego wyglądu.  U pacjentek z objawami suchości i świądem skóry następuje ustąpienie dolegliwości.  Laser CO2 zdobywa coraz większe uznanie w leczeniu liszaja twardzinowego i liszaja płaskiego okolic intymnych. Rekomenduje się wykonanie do 3 zabiegów w odstępach 4-8 tygodni.
Czas trwania zabiegu: 20 – 40 minut
Znieczulenie: miejscowe
Przygotowanie do zabiegu: konsultacja ginekologiczna, aktualna cytologia
Zalecenia po zabiegu: Przez tydzień nie rekomenduje się kąpieli w basenach, akwenach wodnych. W tym czasie zaleca się unikania współżycia seksualnego. Zalecamy ograniczenie intensywnej aktywności fizycznej w dniu i dzień po laseroterapii ginekologicznej. Do pochwy zwykle rekomenduje się globulki nawilżające, na srom kremy nawilżające oraz natłuszczające lub ewentualnie inne preparaty łagodzące podrażnienia- na czas 7-10 dni.
Przeciwwskazania do zabiegu: miesiączka, czynna infekcja sromu i pochwy,  podejrzenie nowotworu srom
Cena: 1000-2500 zł w zależności od ilości zabiegów
Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności