Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

tel. 502 936 935 / 501 098 748

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

ul. Bartosza Głowackiego 57

83-110 Tczew

 

Rewitalizacja pochwy laserem i osoczem bogatopłytkowym

O zabiegu: Osocze bogatopłytkowe to nowoczesna metoda poprawy jakości życia seksualnego i estetyki intymnej. Znany od lat zabieg medycyny estetycznej lifting wampirzy znalazł zastosowanie w strefie intymnej. Osocze bogatopłytkowe to eliksir prozdrowotnych czynników pozyskanych z własnej krwi. Od kilku lat na całym świecie używany jest jako narzędzie do walki z wieloma problemami ginekologicznymi. Co potwierdzają wykłady, publikacje naukowców z wielu krajów.

Rewitalizacja pochwy laserem i osoczem bogatopłytkowym stymuluje tkanki okolic intymnych do wytwarzania kolagenu, a komórki macierzyste do namnażania się. W konsekwencji powstają nowe włókna sprężyste, poprawia się unaczynienie oraz unerwienie okolicy, tkanki zostają zregenerowane i odmłodzone, stają się jędrniejsze, nawilżone i odporne, a to przekłada się na większy komfort kobiety. Osocze bogatopłytkowe to ważne narzędzie w rękach nowoczesnego ginekologa. Zaznaczyć należy, że łączeniem z innymi metodami: laseroterapią i kwasem hialuronowym można osiągnąć jeszcze lepsze efekty.

Czas trwania zabiegu: 20-40 minut
Znieczulenie: niewymagane
Przygotowanie do zabiegu: konsultacja ginekologiczna, aktualna cytologia
Zalecenia po zabiegu:
  • Niekiedy w dniu zabiegu przez 1-3 godzin pacjentki odczuwają dyskomfort w podbrzuszu, suchość, obrzęk, parcie na mocz. Rzadko objawy te trwają do ok. 12 godzin.
  • Przed około 7 dni mogą pojawiać się wodniste upławy. Stąd przez tydzień nie rekomenduje się kąpieli w basenach, akwenach wodnych. W tym czasie zaleca się unikania współżycia seksualnego.
  • Zalecamy ograniczenie intensywnej aktywności fizycznej w dniu i dzień po laseroterapii ginekologicznej.
  • Do pochwy zwykle rekomenduje się globulki nawilżające, na srom kremy nawilżające oraz natłuszczające lub ewentualnie inne preparaty łagodzące podrażnienia- na czas 7-10 dni.
Przeciwwskazania do zabiegu:
  • miesiączka
  • aktywna choroba nowotworowa (nieaktywna NIE stanowi przeciwskazania)
  • ciąża (laktacja NIE stanowi przeciwskazania)
  • aktywne zapalenie dróg rodnych.
Cena: Od 1800 zł
Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności