Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

tel. 502 936 935 / 501 098 748

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

ul. Bartosza Głowackiego 57

83-110 Tczew

Pediatra – lekarz dziecięcy

Podstawową opiekę zdrowotną nad najmłodszymi sprawuje pediatra. Nie tylko diagnozuje i leczy różne schorzenia, ale również monitoruje rozwój dziecka i dba o profilaktykę u małych pacjentów.

W NovaClinica rozumiemy jak ważny jest dostęp do lekarza pediatry każdego dnia, zwłaszcza w sytuacjach nagłych. Układ odpornościowy dziecka nie jest tak wytrzymały jak u dorosłego. Dlatego u najmłodszych pacjentów nawet najbardziej błaha infekcja potrafi mieć piorunujący przebieg. W związku z tym w NovaClinica Wasze pociechy mogą liczyć na pomoc pediatry codziennie od poniedziałku do piątku. Byście mogli spać spokojnie wiedząc, że jest takie miejsce gdzie uzyskacie pomoc.

Opiekę lekarską nad najmłodszymi sprawujemy w Tczewie, Malborku i Starogardzie Gdańskim. Nasz zespół realizuje również badania u dzieci, w tym – USG dziecięce.

Zobacz jak możemy Ci pomóc

Lekarze pediatrzy w NovaClinica

KATARZYNA SKIERSKA-GAJDUS
MAGDALENA WIRTWEIN
MARIA KOTER

W NOVACLINICA OFERUJEMY:

Nasi doświadczeni lekarze zadbają o Twój komfort podczas każdego badania.

konsultacje pediatryczne
leczenie farmakologiczne
a
USG dziecięce

Chciałbyś skorzystać z naszych usług? Już dziś umów się na wizytę:

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności