Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

ul. Bartosza Głowackiego 57

83-110 Tczew

 

Osocze bogatopłytkowe – wampirzy lifting

O zabiegu:

Na czym polega Wampirzy Lifting?

Z biegiem czasu skóra traci elastyczność, zawiera mniejsze stężenie kwasu hialuronowego i kolagenu. Zabieg Wampirzy Lifting polega na stymulowaniu wzrostu włókien kolagenowych w skórze. Osocze jest bogate w czynniki wzrostu, które pobudzają komórki do podziału, co wpływa na regenerację tkanek skóry. Dzięki Liftingowi Wampirzemu uzyskujemy subtelny, naturalny efekt wygładzenia i rewitalizacji skóry.

Wampirzy Lifting to niechirurgiczny zabieg regeneracyjny, który polega na podaniu pacjentowi osocza bogatopłytkowego (PRP) pozyskiwanego z własnej krwi. Niewielką ilość krwi pobranej od pacjenta odwirowuje się w celu oddzielenia czerwonych krwinek od osocza bogatopłytkowego. Zestaw zawiera specjalny odczynnik, który aktywuje płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. Wszystko to odbywa się w trakcie jednej wizyty, a zabieg przebiega dość szybko.

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego to doskonała alternatywa dla alergików, uczulonych na składniki innych preparatów przeznaczonych do regeneracji skóry, np. stymulatory tkankowe. Osocze bogatopłytkowe powstałe z własnej krwi jest bowiem preparatem biologicznie obojętnym, co niweluje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej.

Gdzie wykonać Wampirzy Lifting?

Wampirzy Lifting wykonywany jest w Tczewie. Na zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego mogą zapisać się też osoby z pobliskich miast: Malbork i Starogard Gdański.

Czas trwania zabiegu:  Około 40 minut ze znieczuleniem
Znieczulenie: Miejscowe
Przygotowanie do zabiegu: Na 7-10 dni przed zabiegiem unikaj przyjmowania leków hamujących agregację płytek krwi (po konsultacji z lekarzem prowadzącym).

Na 5 dni przez zabiegiem unikaj przyjmowania niesteroidowych leków przeciwzapalnych.

W dniu zabiegu unikaj wahań termicznych otoczenia (nie korzystaj z sauny, solarium, łaźni parowej, itp.)

Zalecenia po zabiegu: Ograniczenie aktywności fizycznej i przegrzewania przez okres kilku dni.
Przeciwwskazania do zabiegu: Infekcja ogólnoustrojowa, zmiany zapalne w proponowanych miejscach wstrzyknięć
Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności