Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

ul. Bartosza Głowackiego 57

83-110 Tczew

Agnieszka Niemirycz-Makurat

Specjalista radiologii
Ultrasonografista
AGNIESZKA NIEMIRYCZ-MAKURAT JEST ABSOLWENTKĄ WYDZIAŁU LEKARSKIEGO GDAŃSKIEGO
UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO

Staże odbywała w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku.

Ukończyła staż specjalizacyjny z zakresu diagnostyki ogólnej USG oraz radiologii pediatrycznej.

Specjalizację z radiologii i diagnostyki obrazowej wybrała z przekonania, że prawidłowo przeprowadzony proces diagnostyczny jest kluczem do skutecznego leczenia i szybkiego powrotu do zdrowia. Ultrasonografię uczyniła swoją pasją. W swojej pracy kieruje się przekonaniem, że skrupulatnie wykonane, spersonalizowane badanie USG może skrócić drogę do rozpoznania w wielu przypadkach, dlatego każde badanie przeprowadza z niezwykłą dokładnością, w oparciu o rozmowę i zebrany wywiad, każdemu pacjentowi poświęcając potrzebną na wyjaśnienia problemu klinicznego ilość czasu. Po badaniu stara się wskazać dalszą drogę diagnostyczną lub rozpoznanie.

Doświadczenie zdobyte w Szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku oraz prowadzona współpraca z  Oddziałem Chirurgii Dziecięcej GUMed  (także w zakresie naukowym) podwyższa walory i jakość wykonywanych przez doktor badań USG u dzieci i dorosłych.

Jest członkiem Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego..

 

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności