Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

ul. Bartosza Głowackiego 57

83-110 Tczew

Magdalena Motylska

Specjalista radiologii
Ultrasonografista
MAGDALENA MOTYLSKA JEST ABSOLWENTKĄ WYDZIAŁU LEKARSKIEGO GDAŃSKIEGO
UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO

Staż specjalizacyjny odbywała w  Szpitale Pomorskie Sp. z.o.o oraz w Szpital Morski im. PCK w Gdyni Redłowie

Od 2014 roku odbywała staż specjalizacyjny z zakresu radiologii  w Szpitalu im. św. Wojciecha w Gdańsku (spółka Copernicus Podmiot Leczniczy) a ostatnie 2 lata w Szpitalu Morskim im. PCK w Gdyni Redłowie, gdzie zajmowała się głównie radiologią onkologiczną oraz diagnostyką chorób piersi (w Szpitalu Morskim znajduje się tzw. GCO czyli Gdyńskie Centrum Onkologii oraz BCU- Breast Center Unit –  ośrodek wyższej referencyjności odnośnie diagnostyki i leczenia chorób piersi). W 2022 roku uzyskała tytuł specjalisty radiologii i diagnostyki obrazowej.

Obecnie podjęła współpracę  ze Szpitalami Tczewskimi S.A. , gdzie  zajmuje się  badaniami rezonansu magnetycznego oraz tomografii komputerowej (szeroki zakres badań szpitalnych i ambulatoryjnych), jednak najbardziej interesuje się diagnostyką obrazową metodą rezonansu magnetycznego zwłaszcza w zakresie radiologii onkologicznej i neuroradiologii, w przyszłości planuje poszerzać wiedze i kwalifikację o diagnostykę badań z zakresu chorób mięśniowo-szkieletowych (MR i usg) .

W NovaClinica  zajmuje się ultrasonografią  między innymi usg jamy brzusznej, tarczycy, piersi oraz usg doppler tt. szyjnych i kręgowych.

Magdalena Motylska brała udział w  wielu kursach naukowych, organizowanych zarówno przez CMKP, PLTR oraz inne, prywatne szkoły diagnostyki obrazowej ze szczególnym naciskiem na kursy z zakresu usg i diagnostyki chorób piersi.

Jest członkiem Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego..

 

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności