Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

tel. 502 936 935 / 501 098 748

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

ul. Bartosza Głowackiego 57

83-110 Tczew

JOANNA MASTALERZ JEST ABSOLWENTEM WYDZIAŁU LEKARSKIEGO AKADEMII MEDYCZNEJ W GDAŃSKU

W 1996 roku rozpoczęła staż podyplomowy w Szpitalu Imienia Świętego Wojciecha, Gdańsk-Zaspa (obecnie Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. Szpital Św. Wojciecha)

Od tego czasu związana z Oddziałem położniczo-ginekologicznym tamtejszego szpitala, gdzie w 2002 roku uzyskała tytuł lekarza specjalisty położnictwa i ginekologii.

Nadal pracuje w powyższym oddziale, który znany jest z kompleksowej opieki nad trudnymi przypadkami patologii ciąży. Od kilku lat dodatkowo pracuje w Oddziale położniczo-ginekologicznym w Tczewie.

Poza szpitalem doświadczenie zawodowe zdobywała w poradni położniczo-ginekologicznej oraz w prywatnej klinice w Trójmieście . W obu tych miejscach dała się poznać jako lekarz pełen empatii, podchodzący z pełnym zrozumieniem i profesjonalizmem do problemów zdrowotnych swoich pacjentek.

W swojej praktyce zawodowej zajmuje się między innymi: opieką nad ciężarnymi, prowadzeniem ciąży, badaniami ultrasonograficznymi w zakresie położnictwa i ginekologii, diagnostyką oraz terapią zaburzeń hormonalnych, diagnostyką niepłodności, antykoncepcją, opieką nad kobietą w okresie okołomenopauzalnym i pomenopauzalnym.

Jako członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników bierze udział w licznych konferencjach i szkoleniach doskonalących z zakresu położnictwa i ginekologii oraz ultrasonografii.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności