Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

ul. Bartosza Głowackiego 57

83-110 Tczew

Małgorzata Kozyra-Zwolińska

Małgorzata Kozyra-Zwolińska jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

W 2012 roku rozpoczęła staż podyplomowy w Szpitalu Św. Wojciecha w Gdańsku. Zasadnicze kształcenie specjalizacyjne odbywała pracując w Oddziale Neurologicznym z Pododdziałem Udarowym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu oraz w Oddziale Neurologicznym 7-ego Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku uzyskując tytuł lekarza specjalisty neurologii.

 

Obecnie związana zawodowo z 7 Szpitalem Marynarki Wojennej w Gdańsku, gdzie w oddziale zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem wszelkich chorób neurologicznych takich jak: choroby naczyniowe, choroby demielinizacyjne, choroby układu pozapiramidowego i zespoły dementywne, padaczka , miastenia, choroby mięśni, choroby obwodowego układu nerwowego, choroby zapalne układu nerwowego, bóle głowy, zespoły korzeniowe.

 

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurolgicznego.

W swojej pracy zawodowej specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń snu wykonując wysokospecjalistyczne badania polisomnograficzne (Polisomnografia jest techniką badania czynności ludzkiego ciała podczas snu. Pozwala ona na poznanie przyczyn różnych zaburzeń snu i umożliwia ocenienie jego stadiów. Najczęściej badanie polisomnografii wykonuje się u pacjentów z zaburzeniami oddychania w trakcie snu, głównie u osób chrapiących ). Poza tym zajmuje się terapią behawioralno-poznawczą w leczeniu bezsenności. W NovaClinica wykonuje ponadto diagnostykę ultrasonograficzną tętnic szyjnych.

 

Uczestniczyła w licznych kursach i konferencjach podnoszących kwalifikację z zakresu neurologii dorosłych i dzieci. Ukończyła kurs przezczaszkowej ultrasonografii dopplerowskiej (USG TCD) oraz kurs diagnostyki ultrasonograficznej tętnic szyjnych. W Instytucie Psychiatrii i Neurologii odbyła kurs polisomnograficzny oraz kurs w zakresie terapii behawioralno-poznawczej w leczeniu bezsenności.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności