Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

ul. Bartosza Głowackiego 57

83-110 Tczew

Magdalena Siepsiak-Połom

Specjalista gastroenterologii
Specjalista chorób wewnętrznych
DR NAUK MEDYCZNYCH MAGDALENA SIEPSIAK-POŁOM JEST ABSOLWENTKĄ WYDZIAŁU LEKARSKIEGO AKADEMII MEDYCZNEJ W GDAŃSKU

Dr nauk medycznych Magdalena Siepsiak-Połom

W 2010 roku rozpoczęła staż podyplomowy w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym (UCK) w Gdańsku. W latach 2011- 2016 realizowała rezydenturę z chorób wewnętrznych w Klinice Gastroenterologii i Hepatologii UCK, uzyskując w 2017 r. tytuł specjalisty chorób wewnętrznych.

W 2018r. rozpoczęła specjalizację z zakresu gastroenterologii, uzyskując w 2021 roku tytuł specjalisty gastroenterologii.

W latach 2015- 2019r. była uczestnikiem Studiów Doktoranckich Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W grudniu 2019r. obroniła pracę doktorską zatytułowaną , Farmakokinetyka analgetyków stosowanych u chorych na przewlekłe zapalenie trzustki’. Obecnie pracuje w Katedrze i Klinice Gastroenterologii i Hepatologii UCK w Gdańsku, gdzie poza leczeniem pacjentów z problemami ze strony przewodu pokarmowego, zajmuje się działalnością dydaktyczno-naukową.

Swoją wiedzę oraz umiejętności endoskopowe zdobywała pracując nie tylko w Klinice Gastroenterologii i Hepatologii, ale również uczestnicząc w dodatkowych kursach organizowanych przez Europejskie Towarzystwo Gastroenterologii takich jak’ Summer School in Prague for Young GI’ czy’ Postgraduate Teaching Programme’ w ramach Europejskiego Tygodnia Gastroenterologicznego.

Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego, Sekcji Młodych Endoskopistów, Europejskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Endoskopii Przewodu Pokarmowego.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności