Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

ul. Bartosza Głowackiego 57

83-110 Tczew

 

Liposukcja bez skalpela – redukcja tkanki tłuszczowej twarzy

O zabiegu:

Na czym polega liposukcja bez skalpela?

Liposukcja bez skalpela polega na podaniu specjalnego preparatu bezpośrednio do tkanki tłuszczowej poprzez iniekcje. Zazwyczaj są to 2 iniekcje przy zastosowaniu specjalnie do tego celu opracowanych igieł. W trakcie redukcji tkanki tłuszczowej twarzy wstrzykiwany preparat zawiera w swoim składzie dodatkowo substancje znieczulającą dzięki czemu zabieg jest praktycznie nieodczuwalny. Składniki aktywne preparatu powodują rozpuszczenie tłuszczu oraz zniszczenie błony komórkowej. Jest to tak zwany proces adipocytolizy. Zniszczone komórki tłuszczowe transportowane są do wątroby, a następnie zostają wydalone z organizmu poprzez nerki.

Gdzie wykonuje się odsysanie tłuszczu z twarzy?

Liposukcja bez skalpela wykonywana jest w Tczewie. Zapraszamy też osoby z pobliskich miast: Malbork i Starogard Gdański.

Czas trwania zabiegu:  około 30 minut ze znieczuleniem
Znieczulenie: miejscowe
Przygotowanie do zabiegu: Na 7-10 dni przed zabiegiem unikaj przyjmowania leków hamujących agregację płytek krwi (po konsultacji z lekarzem prowadzącym). Na 5 dni przez zabiegiem odsysania tłuszczu z twarzy unikaj przyjmowania niesteroidowych leków przeciwzapalnych.
Konsultacja lekarza medycyny estetycznej oraz dermatologa w przypadku zmian skórnych okolicy poddawanej zabiegowi
Zalecenia po zabiegu: Po zabiegu redukcji tkanki tłuszczowej twarzy w miejscu iniekcji możliwe jest wystąpienie obrzęku, punktowych zasinień oraz czasowej tkliwości.
Przeciwwskazany wysiłek fizyczny przez 2 dni po zabiegu.
Przeciwwskazania do zabiegu: Infekcja ogólnoustrojowa, zmiany zapalne w proponowanych miejscach wstrzyknięć. Choroby krwi związane z jej krzepliwością, choroby wątroby i nerek, cukrzyca, ciąża i laktacja
Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności