Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

tel. 502 936 935 / 501 098 748

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

ul. Bartosza Głowackiego 57

83-110 Tczew

 

Leczenie zmian potrądzikowych za pomocą lasera frakcyjnego CO2

Usuwanie zmian potrądzikowych

O zabiegu: Laser frakcyjny CO2 to najnowsze osiągnięcie techniki laserowej stosowanej w medycynie estetycznej. Dzięki zaawansowanej technologii przynosi najskuteczniejsze rezultaty w odbudowie skóry i wygładzeniu blizn. Wiązka lasera z maksymalną energią impulsu tworzy w skórze mikrouszkodzenia, pozostawiając wokół nich obszary nienaruszonej tkanki, co zapewnia szybką i prawidłową regenerację i autonaprawę skóry. Przebudowa skóry jest precyzyjna i dokładna, nawet w trudno dostępnych miejscach. Aby osiągnąć w pełni satysfakcjonujący efekt, często konieczne jest wykonanie serii zabiegów, zazwyczaj w miesięcznych odstępach. Poprawa widoczna jest już po pierwszym zabiegu, natomiast ostatecznie efekty kształtują się do około 4 miesięcy po ostatnim zabiegu – przez ten czas blizny bądź rozstępy poddane zabiegowi ulegają ciągłej przebudowie.
Czas trwania zabiegu: Około 50 minut ze znieczuleniem
Znieczulenie: Miejscowe
Przygotowanie do zabiegu: Konsultacja lekarza medycyny estetycznej oraz dermatologa w przypadku zmian skórnych okolicy poddawanej zabiegowi.
Zalecenia po zabiegu: Po procedurze usuwania blizn potrądzikowych wskazane są kremy nawilżające oraz natłuszczające lub ewentualnie inne preparaty łagodzące podrażnienia. Należy unikać intensywnego światła słonecznego przez okres 7-10 dni. Należy unikać gorących kąpieli, sauny oraz basenu przez okres 7-10 dni.
Przeciwwskazania do zabiegu: Ciąża i okres karmienia piersią, infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe (np. opryszczka) są przeciwskazaniem do wykonania zabiegu.
Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności