Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

ul. Bartosza Głowackiego 57

83-110 Tczew

Joanna Samodzewicz

Położnictwo i ginekologia
JOANNA SAMODZEWICZ JEST ABSOLWENTEM WYDZIAŁU LEKARSKIEGO COLLEGIUM MEDICUM UMK IM. RYDYGIERA W BYDGOSZCZY

W 2016 roku rozpoczęła staż podyplomowy w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 Im.A. Jurasza w Bydgoszczy

 

Szkolenie specjalizacyjne odbywała w Klinice Położnictwa, Chorób kobiecych i Ginekologii Onkologicznej w Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 w Bydgoszczy.
Obecnie pracuje w Oddziale Położnictwa i Ginekologii Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. Szpital Św. Wojciecha w Gdańsku w którym kontynuuje szkolenie specjalizacyjne z zakresu ginekologii i położnictwa.
W oddziale zajmuje się opieką nad ciężarnymi, prowadzeniem ciąży, odbieraniem porodów, badaniami ultrasonograficznymi w zakresie położnictwa i ginekologii, (również USG 3D/4D), diagnostyką oraz terapią zaburzeń hormonalnych u kobiet, diagnostyką niepłodności, antykoncepcją, opieką nad kobietą w okresie okołomenopauzalnym i pomenopauzalnym.
Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w ogólnopolskiej sieci przychodni ginekologiczno-położniczych Lux-Med oraz w prywatnej klinice w Grudziądzu. W obu tych miejscach dała się poznać jako lekarz pełen empatii podchodzący z pełnym zrozumieniem i profesjonalizmem do problemów zdrowotnych swoich pacjentek.
Jako członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników bierze udział w licznych konferencjach i szkoleniach doskonalących z zakresu położnictwa i ginekologii oraz ultrasonografii.
Ukończyła studia podyplomowe na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej, która leży w szerokim kręgu jej zainteresowań.
Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności