Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

ul. Bartosza Głowackiego 57

83-110 Tczew

Joanna Gryń

Specjalista reumatologii

Specjalista chorób wewnętrznych

Joanna Gryń jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku.

Od 2010 roku pracuje w Szpitalu Reumatologicznym w Sopocie – wiodącym ośrodku w Polsce zajmującym się trudnymi przypadkami chorób reumatycznych.

Wcześniej doświadczenie zawodowe zdobywała w Oddziałach Wewnętrznych Szpitala Wojewódzkiego i Szpitala im. św. Wojciecha w Gdańsku uzyskując tytuł Specjalisty Chorób Wewnętrznych.

W związku ze swoimi zainteresowaniami zajmuje się w szczególności diagnostyką i leczeniem chorób reumatycznych / zapalnych chorób stawów np. RZS, osteoporoza, zapalnych chorób tkanki łącznej np. toczeń rumieniowaty/układowy.

Poprzez udział w licznych konferencjach stale poszerza swoją wiedzę z zakresu reumatologii oraz chorób wewnętrznych będąc na bieżąco z nowościami z zakresu posiadanych specjalizacji.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności