Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

ul. Bartosza Głowackiego 57

83-110 Tczew

Joanna Chylicka jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku.

Joanna Chylicka i jej doświadczenie w pracy dermatologa

W 2005 roku dermatolog Joanna Chylicka rozpoczęła staż podyplomowy w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu. Szkolenie specjalizacyjne odbywała w Klinice Dermatologii Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, uzyskując w 2013 roku tytuł specjalisty dermatologa- wenerologa, a w roku 2019 tytuł specjalisty alergologa.

 

Bierze aktywny udział‚ w konferencjach i sympozjach naukowo-szkoleniowych z zakresu dermatologii, alergologii i dermatologii estetycznej organizowanych w kraju i za granicą.

Jest członkiem m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Zainteresowania zawodowe

Szczególnym zainteresowaniem otacza dzieci i dorosłych z alergicznym chorobami skóry. Od kilku lat poszerza swoje umiejętności w zakresie medycyny estetycznej i laseroterapii w jednej z Klinik Medycyny Estetycznej w Gdańsku.

Stawia na bezpośredni kontakt z pacjentami, a dzięki zdobytemu doświadczeniu szybko zyskuje ich zaufanie. Potrafi bowiem nie tylko dobrać właściwą terapię, ale też dokładnie wytłumaczyć przystępnym językiem zawiłe problemy medyczne, z jakimi zmagają się pacjenci.

W naszej klinice doktor Joanna Chylicka pracuje jako dermatolog wenerolog, także ze specjalizacją alergologiczną. W celu umówienia wizyty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z rejestracją lub do osobistej wizyty w Nova Clinica.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności