Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

tel. 502 936 935 / 501 098 748

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

ul. Bartosza Głowackiego 57

83-110 Tczew

Cezary Gwiazdowski jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku


W 2003 roku rozpoczął staż podyplomowy w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu gdzie w kolejnych latach na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej odbył szkolenie specjalizacyjne uzyskując w 2011 roku tytuł lekarza specjalisty chirurgii ogólnej a w 2017 roku tytuł lekarza specjalisty chirurgii naczyniowej.


Obecnie pracuje w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Szpitala Św. Wincentego a Paolo w Gdyni. Jest również związany zawodowo z Oddziałem Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.


Jako Chirurg Ogólny i Naczyniowy zajmuje się kompleksową diagnostyką oraz leczeniem chorób z obu tych dziedzin medycyny łącznie z leczeniem operacyjnym. Specjalizuje się w małoinwazyjnym leczeniu chorób układu krążenia, między innymi skleroterapii. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych konferencjach i kursach doskonalących w temacie skleroterapii.


Uczestnik wielu szkoleń i konferencji z zakresu : leczenia miażdżycy i innych chorób tętnic obwodowych, tętniaków aorty brzusznej, przewlekłej niewydolności żylnej i żylaków kończyn dolnych, ultrasonografii układu żylnego kończyn oraz najnowszych metod wykorzystania skleroterapii w leczeniu defektów naczyniowych.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności