Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

ul. Bartosza Głowackiego 57

83-110 Tczew

mgr Anna Szulc

ANNA SZULC JEST ABSOLWENTKĄ GDAŃSKIEGO
UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO

Podczas studiów doświadczenie zawodowe zdobywała na szpitalnych oddziałach i w przyszpitalnych poradniach Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.

Specjalistka Samodzielnego Zespołu Dietetyków działającego w strukturach Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, oferującego profesjonalne wsparcie żywieniowe pacjentom klinik i poradni przyklinicznych UCK. Dedykowany dietetyk Kliniki Pediatrii, Diabetologii i Endokrynologii, gdzie konsultuje i edukuje pacjentów z cukrzycą, nadwagą i otyłością, hipercholesterolemią oraz zaburzeniami endokrynologicznymi.

Dietetyk zespołu specjalistów Programu „6-10-14 dla Zdrowia”, pierwszego w Polsce kompleksowego systemu wsparcia dla dzieci z nadwagą i otyłością, realizowanego przez Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku przy wsparciu Urzędu Miasta Gdańsk. Edukatorka szkolna zaangażowana w propagowanie wiedzy o wpływie żywienia na stan zdrowia oraz w promocję zdrowego trybu życia w ramach działań Programu.

Obecnie w trakcie studiów podyplomowych Psychoonkologia Kliniczna realizowanych przez Gdański Uniwersytet Medyczny pod patronatem Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności