Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

tel. 502 936 935 / 501 098 748

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

ul. Bartosza Głowackiego 57

83-110 Tczew

Adam Mallach

Położnictwo i ginekologia
Adam Mallach jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego


Studia medyczne ukończył w 2016 roku po czym rozpoczął specjalizację z zakresu położnictwa i ginekologii w ramach ministerialnej rezydentury. Od początku studiów interesował się zagadnieniami z zakresu położnictwa i ginekologii i to właśnie z tą dziedziną medycyny wiązał swoje plany zawodowe. Zainteresowania rozwijał poprzez czynny udział w zajęciach dydaktycznych Uniwersytetu Medycznego.  Początkowo związany zawodowo ze Szpitalem Copernicus Nowe Ogrody w Gdańsku.


Od 2020 kontynuuje specjalizację jako Rezydent Oddziału położniczo-ginekologicznego Szpitali Tczewskich S.A.


Uczestnik szkoleń i kursów z zakresu ultrasonografii w ginekologii i położnictwie. W związku z licznymi stażami odbywanymi w ramach rezydentury stale podnosi swoje kwalifikacje oraz wzbogaca swoją wiedzę o najnowsze standardy postępowania i leczenia zarówno kobiet w ciąży jak i pacjentek z problemami ginekologicznymi. W pracy dał się poznać pacjentkom jako lekarz pełen cierpliwości i spokoju, co jest szczególnie ważne podczas wizyty w gabinecie ginekologicznym.

W 2022 roku uzyskał międzynarodowy certyfikat The Fetal Medicine Foundation ( FMF ) uprawniający do wykonywania badań prenatalnych, między innymi badań ultrasonograficznych z testem podwójnym PAPPA.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności